Flagi Przenośne

Flagi przenośne są bardzo popularnym i często stosowanym nośnikiem reklamy.

flagi przenosne

Ze względu na to iż są one mobilnymi flagami reklamowymi, ich ekspozycja jest mniej kłopotliwa niż tych flag reklamowych stosowanych na stacjonarnych masztach flagowych. Flagi przenośne można zauważyć nie tylko w czasie eventów, ale coraz częściej jako codzienny element komunikacji z klientami sklepów, przychodni weterynaryjnych, barów, restauracji, stacji paliw, agencji reklamowych, instytucji państwowych, teatrów czy każdej małej czy też dużej firmy, która dysponuje chociażby kawałkiem chodnika czy trawnika gdzie taką flagę może eksponować. Jeżeli flaga przenośna jest dobrze zaprojektowana i wyeksponowana na odpowiednim nośniku reklamy i w odpowiednim miejscu – będzie spełniała swoją rolę w sposób dorównujący flagom mocowanym na nośnikach reklamy na stale związanych z gruntem. Flagi przenośne cechują się łatwym montażem i demontażem
łatwością przenoszenia z miejsca na miejsce , z imprezy na imprezę , z targów na targi.

Bardzo popularnymi flagami przenośnymi są flagi typu Winder Alu lub Winder Wing. Posiadają one ciekawy, przyciągający wzrok kształt. Do ich ekspozycji niezbędny jest dopasowany do nich maszt przenośny wraz z odpowiednią stopą przenośną. Poniżej zamieszony został film prezentujący flagę przenośną o wymiarach 80 cm x 250 cm, na maszcie przenośnym typu Winder Alu o wysokości 3,1 metra. Prezentowany maszt przenośny zamocowany jest do gruntu za pomocą wkręcanej stopy przenośnej, którą to stosuje się w miejscach gdzie mamy do dyspozycji odpowiedni grunt, który pozwala na bezpieczną instalację przenośnego zestawu reklamowego.

Flagi przenośne i maszty flagowe

flagi _przenosne

flagi_plazowe

W grupie flag przenośnych znajdują się również flagi samochodowe, flagi weselne, flagi na drzewiec, transparenty, flagietki gabinetowe, flagi na stojaki flagowe oraz wszystkie flagi w wersji mobilnej. Flagi przenośne mogą pełnić więc wielorakie funkcje od funkcji informacyjnej, przez reklamową aż po nawet i funkcje ostrzegawczą. Aby flagi spełniały swoją funkcję w sposób właściwy muszą być one czyste i zadbane. Flagi przenośne tak jak każde inne flagi reklamowe czy państwowe należy prać co 2 tygodnie w środkach przeznaczonych do prania flag. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest powierzenie prania flag przenośnych prani, która się w tym specjalizuje. Uwaga nie wolno chemicznie prac flag. Jeżeli będą mieli Państwo problem ze znalezieniem odpowiedniej pralni do do dbania o Państwa flagi zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pralni flag.

W przypadku pojawienia się jakiś pytań dotyczących flag przenośnych czy też usług naszej pralni zapraszamy do kontaktu.