Flagi reklamowe i firmowe

Flagi reklamowe na zamówienie to najlepszy wybór dla firmy czy instytucji która pragnie wizualnej zaznaczyć swoją obecność na rynku i przyciągnąć uwagę zarówno stałych jak i przyszłych klientów. Spektakularne, przyciągające wzrok powiewające flagi szybko trafią do pamięci, wspomagając rozpoznawalność nazwy, logo oraz lokalizacji firmy. Flagi reklamowe doskonale sprawdzają się również, jako element scenografii targów branżowych oraz dużych imprez masowych, gdzie wysoki maszt i duże wymiary flagi gwarantują widoczność z daleka.

Naturalna wyjątkowość flag reklamowych z nadrukiem uwidacznia się w pełni, gdy powiewają na wietrze, dynamicznie prezentując firmowe symbole i produkty. Ich aerodynamiczny kształt w połączeniu z solidną konstrukcją umożliwia efektowne i swobodne falowanie, co nie tylko przyciąga uwagę, ale również potęguje rozpoznawalność marki.

Spersonalizowane Flagi Reklamowe

Flagi reklamowe są bardzo silnie oddziałującym nośnikiem reklamy. Siła przekazu flag związana jest ściśle z tym iż jako ruchome nośniki reklamy przyciągają wzrok niemalże każdego. Flaga reklamowa to zakup, który procentuje.

Skontaktuj się z nami a pomoże Ci dobrać odpowiednią flagę


jak powstają flagi reklamowe

Obecność flag reklamowych, firmowych oraz masztów flagowych świadczy ponadto o prestiżu firmy, miejsca czy też instytucji, dlatego coraz to więcej instytucji oraz małych przedsiębiorców podejmuje decyzje o inwestycji w ten właśnie nośnik reklamy. Aby uzyskać najbardziej efektywną siłę oddziaływania flag i zakładane wrażenie prestiżu i wyjątkowości miejsca, flagi muszą być dobrze zaprojektowane. Co dokładnie oznacza dobrze zaprojektowana flaga? Flagi muszą być tak zaprojektowane, aby kluczowy przekaz był jasny, czytelny i spójny z wizerunkiem firmy, którą reprezentują. Dobrze zaprojektowana flaga ma tak wielka siłę przekazu, że często ma się wrażenie iż flaga sama przemawia do Twoich klientów. Niestety nawet dobrze zaprojektowana flaga nie uratuje Cię od porażki jeśli nie zainwestujesz w dobrej jakości materiał flagowy i nie zlecisz produkcji twoich flag firmie z doświadczeniem .

My, jako producent wiemy bardzo dobrze jak ważna jest jakość materiału i dlatego produkujemy flagi tylko z najwyższej jakości materiału flagowego. Produkowane przez nas flagi cechuje doskonała przepuszczalność powietrza, są one odporne na promienie UV i mogą być prane w pralni specjalizującej się w praniu flag.

Produkujemy flagi:

 • reklamowe jednostronne, dwustronne, ze zdjęciem, z patyczkiem,
 • świąteczne, bożonarodzeniowe, wielkanocne
 • na maszty przenośne, Windery
 • na maszty typu Winder Alu
 • na maszty typu Winder Wing, maszty elewacyjne
 • Państw Europy, Unii Europejskiej (np. flagi Niemiec, flagi Polski )
 • firmowe jedno i dwustronne
 • wszystkich miast Polski (flagi miasta Warszawa, Kraków, Łódź, miasta Poznań, miasta Gdańsk, miasta Wrocław, miasta Lublin, miasta Katowice, miasta Stalowa Wola, miasta Przeworsk, miasta Tarnobrzeg, miasta Szczecin, miasta Gdynia, miasta Olsztyn, miasta Łeba, miasta Rzeszów, miasta Sopot, miasta Toruń, miasta Białystok, miasta Gniezno, miasta Bielsko-Biała, miasta Radom, miasta Malbork, Twojego miasta)
 • religijne, gminne, sportowe, szyte, drukowane, urzędowe
 • produkowane metodą druku cyfrowego lub sitodruku
 • papierowe
 • uliczne
 • z plecakiem
 • weselne
 • ślubne
 • samochodowe

Flaga reklamowa na zamówienie – dopasuj do swojej firmy

Gdy chodzi o kreowanie pierwszego wrażenia, reklama zewnętrzna odgrywa kluczową rolę. Niezależnie od tego, czy chcesz promować firmę, event czy ważne wydarzenia, flagi reklamowe to sprawdzony sposób, aby przyciągnąć wzrok i uwagę. a także zapewnić natychmiastową rozpoznawalność marki. Wyróżniają się one dzięki możliwości dostosowania do potrzeb, co czyni je wyborem numer jeden dla wielu przedsiębiorstw.

Oferowane flagi firmowe nie tylko efektownie eksponują nadruk, ale ich dynamiczne falowanie przykuwa bardzo szybko wzrok, promując Twoją markę w sposób żywy i energiczny. Są idealne zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego, na przykład w biurach, halach czy na targach. Dzięki lekkości i łatwości montażu, flagi są także wygodne w transporcie, co sprawia, że doskonale sprawdzą się na cyklicznych wydarzeniach.

Inwestycja w reklamę zewnętrzną ma znaczenie

Inwestując w zewnętrzne formy reklamy z których najlepsza to flagi reklamowe, stawiasz na trwałość. Materiały użyte do produkcji flag są odporne na warunki atmosferyczne i zużycie przez długi okres użytkowania, co sprawia, iż będą one służyć przez wiele lat. W Reklamatic znajdziesz szeroki wybór flag, które możemy dostosować do Twoich wymagań i specyfikacji, od kompaktowych modeli idealnych do wewnętrznych przestrzeni po imponujące maszty, które już z daleka zwrócą uwagę klientów.

WINDWATCHER

Z myślą o naszych klientach udostępniliśmy narzędzie WINDWATCHER, które informuje o prędkości wiatru w danym mieście. Narzędzie to ma za zadanie ułatwić przestrzeganie zasad gwarancji flag. Po podaniu miasta w jakim flagi są zamocowane pojawia się komunikat informujący o prędkości wiatru oraz sposobie postępowania z flagami.

Flag nie wolno prać w pralni chemicznej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej własnej, profesjonalnej pralni flag.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8