Maszty flagowe

W ofercie posiadamy następujące maszty flagowe:

maszt aluminiowy Exlusive z opuszczanym ramieniem

Maszt aluminiowy Exclusive – z opuszczanym ramieniem

Jest to maszt flagowy, cylindryczny, wykonany z aluminium w jednym elemencie. Maszt ten jest tak skonstruowany, aby jego przekrój wewnętrzny umożliwiał prowadzenie wewnątrz zaczepów ślizgowych oraz linki. Maszt aluminiowy Exclusive wyposażyliśmy w ramię obrotowe, które jest poziome i opuszczane. Takie rozwiązanie umożliwia wyeksponowanie flagi nawet przy bezwietrznej pogodzie.

Zobacz więcej
maszt exlusive w wersji Super

Maszt z serii Exclusive – w wersji SUPER

Maszt aluminiowy, z serii Exclusive w wersji Super to maszt flagowy – cylindryczny wykonany z aluminium w jednym elemencie o przekroju umożliwiającym prowadzenie wewnątrz zaczepów ślizgowych oraz linki. Ekspozycja flagi zależna jest od naturalnych powiewów powietrza. Maszt flagowy może zostać zamocowany w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej lub też za pomocą wspornika zawiasowego.

Zobacz więcej
maszt aluminiowy przenośny- Teleskopowy

Maszt Aluminiowy Przenośny – Teleskopowy

Elegancki, przenośny maszt flagowy- teleskopowy. Maszt flagowy tego typu wykonany jest z aluminium, a jego przeznaczenie to ekspozycja flag reklamowych, flag narodowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Do masztu teleskopowego można dokupić podstawy wbijane w grunt oraz podstawy umożliwiające postawienie masztu flagowego na posadzkach , gdzie niemożliwe jest wbicie się w grunt.

Zobacz więcej
winder

Maszt Aluminiowy Przenośny typu Winder

Wykonany z aluminium maszt flagowy typu Winder jest produkowanym w Polsce masztem przenośnym. Windery w sposób efektowny eksponują flagę. Maszty tego typu są lekkim i tanim rozwiązaniem, które można zastosować praktycznie w każdym miejscu i o każdym czasie.

Zobacz więcej
Maszt Aluminiowy Składany - Banner

Maszt Aluminiowy Składany w wersji Banner

Maszt ten jest wykonany ze składanych profili aluminiowych cylindrycznych, profile te posiadają tą samą średnicę i połączone są ze sobą na zasadzie wcisku, tzn. górna część dolnego segmentu przewężona jest do średnicy wewnętrznej dolnej części segmentu górnego. Rozwiązanie to pozwala na rozbudowanie (tzw. nakładanie) kolejnych segmentów masztu uzyskując większą wysokość (maksymalna wysokość to 6,5 m przy średnicy masztu na całej długości 50mm.)

Zobacz więcej
Maszt Aluminiowy Składany - Standard

Maszt Aluminiowy Składany w wersji Standard

Maszt ten jest wykonany ze składanych profili aluminiowych cylindrycznych, profile te posiadają tą samą średnicę i połączone są ze sobą na zasadzie wcisku, tzn. górna część dolnego segmentu przewężona jest do średnicy wewnętrznej dolnej części segmentu górnego. Rozwiązanie to pozwala na rozbudowanie (tzw. nakładanie) kolejnych segmentów masztu uzyskując większą wysokość (maksymalna wysokość to 6,5 m przy średnicy masztu na całej długości 50mm.)

Zobacz więcej
Maszt Flagowy Kompozytowy - BANNER

Maszt Flagowy Kompozytowy w wersji BANNER

Maszt flagowy z poprzecznym ramieniem na szczycie oraz bez linki. Takie rozwiązanie zapewnia czytelną ekspozycję flagi nawet w bezwietrzne dni. Maszt flagowy z włókna szklanego mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej bądź wspornika zawiasowego. Maszty flagowe kompozytowe (z włókna szklanego) dostępne w wysokościach 5-12m. Maszt kompozytowy (z włókna szklanego)

Zobacz więcej
Maszt Flagowy Kompozytowy - STANDARD

Maszt Flagowy Kompozytowy w wersji STANDARD

W przypadku masztu flagowego kompozytowego w wersji standard flaga wznoszona jest na maszt za pomocą linki, która umieszczona jest na zewnątrz masztu. Linkę związuje się na knadze węzłem żeglarskim. Knaga ta umiejscowiona zwyczajowo jest półtorej metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona więc  jest od warunków wiatrowych.

Zobacz więcej
Maszt Flagowy Kompozytowy - SUPER

Maszt Flagowy Kompozytowy  w wersji SUPER

Maszt wykonany z włókna szklanego w wersji super. W przypadku tej wersji masztu flagowego linka znajduje się w środku rury masztowej. Rura masztu  zamykana jest na zameczek likwidując hałas. Rozwiązanie to zapobiega kradzieży flag. Zastosowane rozwiązania wznoszenia flagi powodują iż ekspozycja flagi podobnie jak w masztach standard uzależniona jest od warunków wiatrowych.

Zobacz więcej
Maszt Flagowy Kompozytowy - SUPERWINDTRACKER

Maszt Flagowy Kompozytowy w wersji SUPERWINDTRACKER

Maszt flagowy kompozytowy w wersji superwindtracker to połączenie wyposażenia masztu z dwóch wcześniejszych wersji – wersji super i banner. Maszt flagowy kompozytowy w tej wersji posiada linkę w środku i poziome ramie na szczycie masztu. Ramie to zwane superwintracker umożliwia eksponowanie flagi nawet w bezwietrzne dni. Maszt flagowy kompozytowy to inaczej maszt wykonany z włókna szklanego.

Zobacz więcej
Maszt Segmentowy - BANNER

Maszt Segmentowy w wersji BANNER

Maszt flagowy segmentowy w wersji banner zbudowany jest kilku cylindrycznych rur aluminiowych. Posiada poprzeczne, obrotowe nieopuszczane poprzeczne ramię. Maszt w tej wersji nie jest wyposażony w linkę, do zmiany flagi konieczne jest położenie masztu.  Takie rozwiązanie zapewnia czytelną ekspozycję flagi nawet w bezwietrzne dni. Maszt mocowany może być  w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej bądź wspornika zawiasowego. Maszty flagowe segmentowe aluminiowe dostępne są w wysokościach od 5 – do12m.

Zobacz więcej
Maszt Segmentowy - SUPER

Maszt Segmentowy – SUPER

Maszt flagowy segmentowy w wersji super zbudowany jest kilku cylindrycznych rur aluminiowych. Posiada poprzeczne, obrotowe nieopuszczane poprzeczne ramię. Maszt w tej wersji  jest wyposażony w linkę, do zmiany flagi nie jest konieczne  położenie masztu. Linka znajduje się w środku rury masztowej zamykanej na zameczek likwidując hałas oraz chroniąc przed kradzieżą flag. Ekspozycja flagi podobnie jak w masztach standard uzależniona jest od warunków wiatrowych. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei bądź wspornika zawiasowego.

Zobacz więcej
Maszt Segmentowy - SUPERWINDTRACKER

Maszt Segmentowy – SUPERWINDTRACKER

Maszt flagowy segmentowy w wersji supertracker to maszt flagowy z linką w środku i ramieniem poziomym na szczycie masztu. Takie rozwiązania techniczne pozwalają na stałe eksponowanie flagi nawet w dni gdy wiatr nie wieje. Maszt flagowy może być mocowany w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej bądź wspornika zawiasowego.

Zobacz więcej
Maszt Segmentowy- STANDARD

Maszt Segmentowy- STANDARD

Maszt flagowy  segmentowy w wersji standard zbudowany jest kilku cylindrycznych rur aluminiowych. Flaga znoszona jest na maszt za pomocą linki, która umieszczona jest  na zewnątrz masztu. Linkę związuje się na knadze węzłem żeglarskim. Knaga ta umiejscowiona zwyczajowo jest  półtorej metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona więc  jest od warunków wiatrowych.

Zobacz więcej

Maszt na flagę

Jako producent flag firmowych i reklamowych pomożemy dopasować odpowiedni maszt i flagę aby wspólnie odpowiednio prezentowały reklamę.

Zapraszamy do składania zapytań na maszty flagowe !

maszty flagowe