Flagi z plecakiem

Flagi z plecakiem są coraz częściej wykorzystywane do przeprowadzania efektownych akcji marketingowych na ulicach nie tylko dużych miast.

   Prezentowany przez nas zestaw to  lekki i bardzo wytrzymały plecak reklamowy, do którego można zainstalować jedną  z czterech rodzajów masztów do eksponowania tak zwanych  flag ulicznych.  Plecak, który wchodzi z skład zestawu ma  nylonową powłokę i może być używany do eksponowania każdej z  trzech rodzajów flag. W zestawie znajdują się maszty do flag.  Plecak reklamowy wyposażony jest również w  wzmocnione ramiona i solidny  system mocowania z paskiem, który jest regulowany. Ponadto plecak reklamowy został tak zaprojektowany, aby gdy flagi uliczne nie są eksponowane i cały system jest nieużywany była możliwość przechowywania go w środku plecaka. Plecak reklamowy od zestawu posiada   dodatkowo kieszenie z boku, przegrodę oraz zagospodarowane miejsce w środku  na system.

W celu przygotowania  projektów graficznych   do poszczególnych kształtów flag /masztów należny  umieścić elementy graficzne, informacje na dedykowanych  wykrojnikach,  który są można pobrać z naszej strony www.reklamatic.pl. Wykrojniki znajdują się w zakładce  materiały do pobrania.

Flagi z plecakiem to doskonały sposób na tanią prezentację marki na ulicach miast.

System (plecak plus maszty bez znajdującego się na zdjęciu prostokątnego wydruku) numer katalogowy:     RF0001

system plecak z masztami -L REKLAMATIC
Flaga do systemu „Quill”   numer katalogowy:          RF0002

flagi z plecakiem-Quil- REKLAMATIC (2)
Flaga do systemu „Feather”  numer katalogowy:      RF0003

flagi z plecakiem -typ Feather- REKLAMATIC
Flaga do systemu „Edge” numer katalogowy:          RF0004

flagi z plecakiem typ -Edge- REKLAMATIC

 

 

 

 

 

 

 

 

FLAGI REKLAMOWE Z PLECAKIEM

flagi z plecakiem

flagi reklamowe z plecakiem